Kantówka strugana

Kantówka strugana – Poznań

Kantówka najwyższej jakości drewna. Przy jego wyborze należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Są nimi gatunek i klasa drewna oraz jego wilgotność i sposób impregnacji. Od tego zależy trwałość i wytrzymałość. Klasa drewna powinna mieścić się w przedziale klasy C24 – C27 i takie właśnie jesteśmy w stanie Państwu zaoferować. Zakupu materiału, jakim jest drewno, nie wolno lekceważyć. Łatwiej jest bowiem wymienić podłogę lub inne elementy domu niż elementy drewniane np. w dachu.

Do wykonania kantówki struganej, również w Poznaniu najczęściej wykorzystuje się drewno sosnowe i świerkowe ze względu na ich cenę, która nie jest najwyższa. Nie umniejsza to ich jakości, a łatwość obróbki stanowi dużą zaletę. Można oczywiście też zdecydować się na modrzew, który jest bardzo trwały, ale na więźbę do domów jednorodzinnych nie ma potrzeby stosowania tak mocnego drewna. Te z drewna sosnowego i świerkowego wytrzymują ciężar dachówki ceramicznej lub cementowej.

Drewno powinno być nie tylko odpowiedniej klasy i odpowiednio suche – do 18% wilgotności. To zapewni wytrzymałość i trwałość, a także wpływa na jej odporność na działanie czynników mikrobiologicznych i różnego rodzaju szkodników. Dobrze osuszone drewno to bardzo ważna kwestia – wtedy nie pęka i nie deformuje się, jest bardziej odporna na zagrzybienie i pleśń.

Dodatkowo drewno powinno być dobrze zaimpregnowane i takie jest dostępne w Mazurskiej Fabryce Drewna. Używamy do procesu konserwacji drewna impregnatów najwyższej klasy. Jeżeli szukacie dobrej jakości kantówki w Poznaniutojesteśmy dobrym adresem.

Kantówka struganej Poznań– to właśnie u nas zrealizujecie Państwo zamówienie na drewno o niestandardowych wymiarach, a materiał dostarczymy na każdą budowę, w miarę możliwości dojazdu. Nowoczesny park maszynowy i konkurencyjne ceny są naszym atutem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Specjalizujemy się w sprzedaży drewna o różnych wymiarach i pochodzącego z różnych źródeł. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo kantówki strugane. Poznań i jego mieszkańcy korzystają z naszych produktów od wielu lat. To, co nas wyróżnia, to dbałość i wysoką jakość produktów, które chcemy dostarczyć prosto na plac Państwa budowy. Stale uzupełniamy ofertę, w której gromadzimy produkty odpowiadające na indywidualne zapotrzebowanie klientów.

Kantówki strugane to drewniane elementy konstrukcyjne, które świetnie sprawdzą się przy budowie domków letniskowych, placów zabaw czy altanek w ogródkach działkowych. Kantówki znajdują zastosowanie również w mniejszych obiektach konstrukcyjnych. Świetnie sprawdzą się w przypadku tworzenia ławek, ram łóżek, czy kwietników. Kantówki strugane umożliwiają także skuteczne zabezpieczenie fundamentów czy wykopów pod planowaną budowę. Nieograniczone możliwości, jakie charakteryzuje drewniane elementy, sprawia, że w wyniku obróbki kantówek powstają wyjątkowe i oryginalne twory. 

Jakościowe kantówki strugane – Poznań 

Trwałość konstrukcji budowlanych z jednej strony zależy od specjalistycznej wiedzy doświadczonych pracowników, projektantów i konstruktorów, a z drugiej od wykorzystanych w tym celu materiałów. Poszukując jakościowych kantówek struganych w Poznaniu, sprawdź oferowane przez nas produkty. Dbając o wysoką jakość usług, pozyskujemy drewniane elementy od najlepszych producentów. Chcemy, aby proponowane przez nas materiały przysłużyły się do trwałych konstrukcji, które przetrwają długie lata i wciąż będą równie funkcjonalne, co na samym początku. Oferujemy kantówki również w niestandardowych wymiarach. Jeśli potrzebują Państwo dedykowanych rozwiązań i produktów, jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lub wskazania konkretnych produktów i ich wymiarów, pod które dostosujemy indywidualne zamówienie, zgodne z Państwa zapotrzebowaniem i wytycznymi tworzonej przez specjalistów konstrukcji.