Podbitka – Poznań

Dlaczego podbitka dachowa jest ważna w konstrukcji budynku?

Tak zwana podsufitka stanowi jeden z elementów wykończeniowych dachu. Mówimy o istotnej części, bez której ucierpi m.in. izolacja budynku, a tym samym koszt jego ogrzewania i komfort przebywania wewnątrz pomieszczeń. Poza tym podbitka chroni np. więźbę dachową oraz krokwie. Zabezpiecza je przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, poczynając od nadmiernej wilgotności, a kończąc na zbyt dużym nasłonecznieniu. 

Ponadto podsufitki pełnią szczególnie ważną funkcję w budynkach położonych blisko terenów zielonych miasta Poznań. Podbitka w takim przypadku minimalizuje ryzyko powstania gniazd zwierząt lub owadów. Nie można zapominać o jeszcze jednej kwestii, a mianowicie walorach designerskich. Nowocześnie zaprojektowana podsufitka efektownie się prezentuje, jej walory podkreślą najlepszej jakości drewna z Mazur. Podsumowując, podbitka podnosi komfort użytkowania domu i sprawia, że przebywanie w nim jest bardziej wygodne, dlatego warto wybierać wyłącznie dobre produkty. 

Podpowiemy, jak dobrać odpowiednią podbitkę dachową

Podsufitka nie stanowi elementu konstrukcyjnego dachu, co sprawia, że z technicznego punktu widzenia, nie jest niezbędna. Uwzględniając jednak liczne korzyści ekonomiczne oraz eksploatacyjne produktu, zdecydowanie warto po nią sięgnąć. Zamawiając podbitkę, należy pamiętać, aby odpowiednio dobrać jej parametry. Z jednej strony znaczenie ma kolor, a z drugiej rozmiary poszczególnych elementów. Na szczęście nie muszą zgadywać Państwo, jaka grubość i długość będzie najlepsza, pomożemy uporać się z problemem. 

Nasi doświadczeni fachowcy doradzą w trakcie zakupów, przedstawiając szczegółowo ofertę. Następnie w miarę możliwości, materiał dostarczymy na budowę. Dotyczy to także niestandardowych zamówień na terenie miasta Poznań. Podbitka dotrze szybko, a co najważniejsze w ustalonym terminie prosto pod wskazany adres. Warto nam zaufać, ponieważ na rynku działamy od wielu lat. W tym czasie skutecznie zrealizowaliśmy tysiące dostaw. Mazurskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego na pewno spełni Państwa oczekiwania.

Nie ulega wątpliwości, że podbitka dachowa jest doskonałym elementem wykończeniowym i dekoracyjnym całego pokrycia dachowego. W naszej ofercie prezentujemy wysokiej jakości podbitki, dzięki którym każdy z naszych klientów z Poznania może dokonać efektownego wykończenia dachu, izolując go przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Podbitki Poznań – materiały najwyższej klasy

Do produkcji podbitki dachowej wykorzystujemy jedynie drewno najwyższej klasy, dzięki czemu można mieć pewność trwałej konstrukcji na długie lata. Używamy jedynie najlepszych spośród dostępnych na rynku impregnatów, dodatkowo posiadamy nowoczesny park maszynowy, co w połączeniu z konkurencyjnymi cenami czyni naszą ofertę naprawdę wyjątkową. Warto wiedzieć, że wykorzystywane przez nas drewno do produkcji podbitek pochodzi z lasów północno-wschodniej Polski, gdzie możliwy jest ich naturalny wzrost, bez kontaktu z zanieczyszczeniami przemysłowymi. Dla naszych klientów przygotowaliśmy konkurencyjną i niezwykle atrakcyjną ofertę, dlatego zachęcamy do współpracy.