Tarcica Poznań

Tarcica – zastosowanie

Tarcica jest surowcem drewnianym chętnie wykorzystywanym w budownictwie. To właśnie dzięki niej można konstruować dachy, tworzyć podłogi, parkiety, schody, tarasy, drzwi czy okna. To jeden z najchętniej wykorzystywanych surowców drewnianych, a wszystko przez wzgląd na jakość i wiele możliwości zastosowań. Tarcica może być wykorzystana nie tylko do produkcji podstawowych elementów wyposażenia, ale również do stworzenia parapetów czy mebli. Jest uniwersalnym materiałem stosowanym w tworzeniu konstrukcji budowlanych i wielu innych elementów. To doskonały materiał wykończeniowy i dekoracyjny, bez którego nie mogłyby być wykonane różnorodne prace. Jest również niezbędna do szalowania przed wylaniem betonu. Nasza tarcica to doskonała jakość i trwałość, gdyż powstaje ze zdrowych i okazałych drzew rosnących w północno-wschodniej Polsce. Na terenach czystych o niezwykłym klimacie.

Tarcica – surowiec przydatny w wielu pracach

Tarcica jest surowcem drzewnym, który powstaje poprzez rozpiłowanie podłużnego drewna okrągłego. Dzięki swoim właściwościom służy do wykonywania wielu konstrukcji i jest przydatna w czasie prowadzenia wielu prac. W naszej firmie oferujemy wysokiej klasy tarcicę, która powstaje w sposób zgodny z nowoczesnymi normami i przy użyciu zaawansowanych technologii. Posiadamy tarcicę o grubości standardowej 20 mm, 25 mm, 32 mm nieimpregnowaną, jak i zabezpieczoną przed robakami i wilgocią. Zanim zostanie przygotowana do sprzedaży, jest suszona, a wszystko po to, aby zapewnić jej dłuższą żywotność, odporność na niekorzystne warunki oraz odpowiedni wygląd. Dzięki temu może być ona stosowana zarówno jako materiał pomocniczy, jak i dekoracyjny. Warto wiedzieć, że tarcica może być pozyskiwana zarówno z drzew iglastych, jak i liściastych. Wszystko zależy od zastosowania produktu. Wybierając drzewo na tarcicę, dbamy o wybór doskonałych gatunków drzew o rewelacyjnej twardości i gładkości, dzięki temu możemy oferować jedynie tarcicę, która spełnia oczekiwania naszych klientów.

Drewno to element wykończeniowy stosowany na szeroką skalę. Ogromną popularnością niezmiennie cieszy się tarcica. W Poznaniu oferujemy najwyższej klasy materiał, dzięki któremu możliwe będzie wykonanie wielu konstrukcji, jak więźby dachowe, tarasy i wiele innych. Tarcica wykorzystywana jest do tworzenia konstrukcji budowli, a także posadzek.

Tarcica Poznań – drewno na miarę potrzeb!

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa najwyższej jakości tarcicę. Pochodzi ona z drzew, które rosną w niezwykle przyjaznym środowisku, gdzie nie ma zagrożenia nadmiernymi zanieczyszczeniami. To lasy północno-wschodniej Polski. Nasze drewno jest doceniane i chętnie wybierane przez wielu klientów, a wszystko przez idealną trwałość, twardość i gładkość. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem, a nasza oferta nie bez powodu uważana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych. Idzie za nią jakość oraz atrakcyjne ceny, które niezmiennie przyciągają wielu klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – jesteśmy przekonani, że odpowiemy na wszystkie Państwa potrzeby.