Tarcica impregnowana

Tarcica Impregnowana Poznań

Tarcica impregnowana – zastosowanie

Tarcica impregnowana jest surowcem drewnianym chętnie wykorzystywanym w budownictwie. To właśnie dzięki niej można konstruować dachy, tworzyć podłogi, parkiety, schody, tarasy, drzwi czy okna. To jeden z najchętniej wykorzystywanych surowców drewnianych, a wszystko przez wzgląd na jakość i wiele możliwości zastosowań. Tarcica może być wykorzystana nie tylko do produkcji podstawowych elementów wyposażenia, ale również do stworzenia parapetów czy mebli. Jest uniwersalnym materiałem stosowanym w tworzeniu konstrukcji budowlanych i wielu innych elementów. To doskonały materiał wykończeniowy i dekoracyjny, bez którego nie mogłyby być wykonane różnorodne prace. Jest również niezbędna do szalowania przed wylaniem betonu. Nasza tarcica to doskonała jakość i trwałość, gdyż powstaje ze zdrowych i okazałych drzew rosnących w północno-wschodniej Polsce. Na terenach czystych o niezwykłym klimacie.

Tarcica impregnowana – surowiec przydatny w wielu pracach

Tarcica impregnowana jest surowcem drzewnym, który powstaje poprzez rozpiłowanie podłużnego drewna okrągłego. Dzięki swoim właściwościom służy do wykonywania wielu konstrukcji i jest przydatna w czasie prowadzenia wielu prac. W naszej firmie oferujemy wysokiej klasy tarcicę, która powstaje w sposób zgodny z nowoczesnymi normami i przy użyciu zaawansowanych technologii. Posiadamy tarcicę o grubości standardowej 20 mm, 25 mm, 32 mm nieimpregnowaną, jak i zabezpieczoną przed robakami i wilgocią. Zanim zostanie przygotowana do sprzedaży, jest suszona, a wszystko po to, aby zapewnić jej dłuższą żywotność, odporność na niekorzystne warunki oraz odpowiedni wygląd. Dzięki temu może być ona stosowana zarówno jako materiał pomocniczy, jak i dekoracyjny. Warto wiedzieć, że tarcica może być pozyskiwana zarówno z drzew iglastych, jak i liściastych. Wszystko zależy od zastosowania produktu. Wybierając drzewo na tarcicę, dbamy o wybór doskonałych gatunków drzew o rewelacyjnej twardości i gładkości, dzięki temu możemy oferować jedynie tarcicę, która spełnia oczekiwania naszych klientów.

Tarcica to drewno, które jest cenione ze względu na ogromną trwałość i walory estetyczne. Wymaga jednak odpowiedniego zabezpieczenia przed pleśnią, grzybem, wilgocią i wieloma innymi czynnikami. Nasza tarcica impregnowana w Poznaniu spełni oczekiwania wszystkich naszych klientów dlatego zachęcamy do kontaktu.

Tarcica impregnowana Poznań – współpraca na miarę potrzeb!

W ofercie naszej firmy w Poznaniu prezentujemy wysokiej jakości tarcicę impregnowaną, która od lat cieszy się niegasnącą popularnością. Czynnikiem przyciągającym są bez wątpienia walory estetyczne i techniczne. W naszej firmie dbamy o doskonałą impregnację tarcicy przy użyciu najwyższej jakości impregnatów, dodatkowo posiadamy nowoczesne maszyny oraz konkurencyjne ceny, dlatego jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani współpracą. Dzięki nam zyskacie doskonale zabezpieczone deski przed wilgocią, mikroorganizmami i szkodnikami. To pewność wyboru najwyższej jakości klasy materiałów, które pochodzą z najczystszych lasów Polski.